ورود
مرا بخاطر بسپار  |  با ورود به سامانه میتوانید از تمامی امکانات سایت استفاده کنید.

آخرین اخبار مدرسه

مقالات دیجیتال

اردوي دو روزه ويژه همكاران

اردبيل- آستارا - سرعين -90

انجمن5

انتخابات انجمن

برپايي جشن انقلاب توسط شوراي دانش اموزي

بهمن 89

جشن 22 بهمن 93

185

پیشخوان کتاب

معرفی نرم افزار

دانش آموزان برتر

  • ثنااله خیری

    رتبه اول کلاسی با معدل 19.89
    سوم ریاضی 1

  • سجاد علی بابایی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.70
    سوم ریاضی 1

  • محمد نامور رضائي

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.56
    سوم ریاضی 1

  • وفاق مقدم

    رتبه اول کلاس با معدل 19.94
    سوم ریاضی 2

  • حسین ترکی نژاد ایرانی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.82
    سوم ریاضی 2

  • سهند مسلمي ينگجه

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.44
    سوم ریاضی 2

  • آرين قنادكريمي

    رتبه اول کلاس با معدل 19.93
    سوم تجربی 1

  • پارسا سامعي

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.87
    سوم تجربی 1

  • برردیا منوچهری

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.80
    سوم تجربی 1

  • سالار شاه محمدی اوصالو

    رتبه اول کلاس با معدل 19.85
    سوم تجربی 2

  • شهاب بهبد

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.35
    سوم تجربی 2

  • سالار غفاري گلباران

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.32
    سوم تجربی 2

  • سهند افشاری

    رتبه اول کلاس با معدل 19.81
    سوم تجربی 3

  • امین حسنی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.69
    سوم تجربی 3

  • كوشا صمدي

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.49
    سوم تجربی 3

  • پارسا موسوي

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.49
    سوم تجربی 3

  • علی محمدی قندهار

    رتبه اول کلاس با معدل 19.87
    دهم ریاضی 1

  • سینا یوسف نزاد

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.74
    دهم ریاضی 1

  • آیدین جعفری علی آبادی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.32
    دهم ریاضی 1

  • مهدی عیدی قوشچی

    رتبه اول کلاس با معدل 19.88
    دهم ریاضی 2

  • فراز ظفر قنبرنژاد

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.54
    دهم ریاضی 2

  • رضا قربانی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.43
    دهم ریاضی 2

  • فواد خلیل سرباز

    رتبه اول کلاس با معدل 19.96
    دهم ریاضی 3

  • پارسا اکبری چیانه

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.43
    دهم ریاضی 3

  • نچیر جوشن

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.41
    دهم ریاضی 3

  • میرمحمد سیدقاسمی

    رتبه اول کلاس با معدل 19.73
    دهم تجربی 1

  • علیرضا حسینی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.53
    دهم تجربی 1

  • امیر شکری

    رتبه اول کلاس با معدل 19.83
    دهم تجربی 2

  • محمد حسنی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.68
    دهم تجربی 2

  • سالار داراب نژاد

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.64
    دهم تجربی 2

  • فرشاد مروئی میلان

    رتبه اول کلاس با معدل 19.73
    دهم تجربی 3

  • مبین میرزایی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.54
    دهم تجربی 3

  • محمدرضا عباس پور

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.52
    دهم تجربی 3

  • نیما کریمی

    رتبه اول کلاس با معدل 19.73
    دهم تجربی 4

  • نیما چوبدارزاده

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.51
    دهم تجربی 4

  • آرش زمردی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.49
    دهم تجربی 4

نظر سنجی

نظرتان در مورد سالن ورزش و ساعات تربیت بدنی چیست؟
عالی
خیلی خوب
خوب
ضعیف
مشاهده نتایج

تولدت مبارک